Chatrium Hotel Riverside’ın manzarasına hayran oldum!

Bangkok’a gitmeden önce otelleri araştırırken mutlaka 1 akşam Chao Phraya nehri kıyısında yer alan otellerden birinde konaklamak üzere araştırmalarımı yaptım. Karşıma çıkan oteller arasında olan Chatrium Riverside tam da aradığım özelliklerde bir konaklama seçeneği diye düşündüm ve ilk iki akşam konaklamamı böylece bu otelde ayarlamış oldum.

Chatrium Riverside

Bangkok’un en iyi bölgelerinden birinde yer alan Chatrium’un 60 ile 460 metrekare arasında değişin büyüklükte odaları bulunuyor. Bizim konakladığımız 1 odalı, kendi mutfağı olan ve büyük bir balkona sahip 1 bedroom suite idi. Bu suitin hem balkondan hem de yatak odasından muhteşem bir nehir ve Bangkok manzarası vardı. Gün doğarken ayrı, gün batarken ayrı güzellikte bir manzaramız vardı.

Odamın Manzarası
Balkonumuz
Suiteim

Chatrium Riverside, Bangkok’un en sevilen eğlence ve alışveriş kompleksi olan Asiatique’e 15 dakikalık yürüme mesafesindeydi. Bir akşam çıkıp bu açık hava alışveriş merkezine gittik. Çok ama çok güzel bir yer. Sayısız yemek standına sahip. Bir o kadar da restoran, bar ve kafesi var.

İşte o manzara

Otelin sunduğu güzel hizmetlerden biri de ücretsiz bot shuttle servisi… Saphan Taksin’e otelin önünden düzenli olarak bot kalkıyor. Burası Bangkok’un ulaşımının kesişim merkezi. Yani buradan Sky Train’e ulaşabilir ve tüm önemli yerlere böylece trafiğe takılmadan gidebilirsiniz.

Havuz 6. Katta

Otele hizmet veren masaj salonu da çok başarılı. Ben ilk gittiğim gün Thai Masajı yaptırdım. Fiyatları çoğu yere göre çok uygundu. Masajdan da çok memnun kaldım…

Sabah kahvaltıları da bol seçenekliydi. Thailand’ın diğer bölgelerinde kahvaltılarda peynir çok sınırlıydı. Burada hem peynir çeşitleri, hem şarküteri ürünleri, yumurta çeşitleri ve yemekler de dahil olmak üzere zengin bir büfe vardı. Lezzet olarak da gayet iyiydi.

Bir kez daha Bangkok’a gidersem bu otelde yine konaklamak isterim. Aileler için de son derece uygın bir otel olduğunu belirtmeliyim.

 

Written By
More from gurhan

Los Angeles’ın En Instagramlık Noktaları

OUE Skyspace: Los Angeles’ı en yeni aktivitelerinden biri OUE Skyspace, 300 metrelik...
Read More

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir