Berlin’de Deniz, Kum ve Güneş mi?

Evet yanlış okumadınız! Berlin’de deniz de var kum da var güneş de (her zaman güneş yok tabi). Berlin seyahatimizde soğuk havadan sıkılınca kendimizi 1 saat uzaklıkta 100 metre yüksekliğinde bir çatı ile kaplanmış bir tatil cenneti olan “Tropical Islands Resorts“a attık. Burası içinde 33.000 m2lik havuzun bulunduğu, toplam 100000 metrekarelik bir alana yayılmış, dünyanın en büyük kapalı alan yağmur ormanına sahip bir kompleks.

Tropical Islands

Tropical Islands’a yalnızca günübirlik olarak değil konaklamak içinde gidilebiliyor. İster bungalovlarda, ister çadırlarda zevkinize göre kalabiliyorsunuz. İçinde çeşit çeşit bir sürü restoran ve kafe bulunuyor. Bembeyaz kumlara sahip plajı, açık hava havuzu ve şelalesi, kaydırakları, flamingoları, balıkları ile tam bir tatil köyü.

Tropical Islands

Hava sıcaklığı hep minimum 26 derece civarında. İçeri girerken size bir bileklik veriliyor. Bu bileklik hem dolaplarınızı açmanız için hem de içeri de yapacağınız her türlü harcama için kullanılıyor. Çıkarkende makinelerden borcunuzu ödüyorsunuz.

Tropical Islands
Tropical Islands

Videoda hepsini detaylı şekilde anlattım. Berlin’e yolunuz düşerse, vakit sıkıntınız da yoksa bence 1 gününüzü buraya ayırabilirsiniz. Çok farklı bir deneyim sizi bekliyor Tropical Islands da!

Written By
More from gurhan

Los Angeles’ın En Instagramlık Noktaları

OUE Skyspace: Los Angeles’ı en yeni aktivitelerinden biri OUE Skyspace, 300 metrelik...
Read More

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir